Náš tým

julie

Jitka - Jednatelka

Jako vystudovaná zemědělská inženýrka, milující kozy, jsem s přáteli v roce 1995 založila kosmetickou značku La Chèvre. Kosmetiku s opravdovým kozím mlékem vyrábíme a vyvíjíme dodnes díky mým skvělým spolupracovníkům i věrným zákazníkům. 

 

 

pavelPavel - Technický ředitel 

Pracuji pro Kosmetiku CAPRI již 17 let. Vše, co potřebuji pro svou současnou práci výrobního ředitele a vývojáře, jsem se u ní naučil. Své malé pracoviště a kolegy mám rád a kozí kosmetika si mě získala, přestože jsem muž.  Zajistím pro Vás kontraktační výrobu. Kontaktujte mě na MT: 777 581 161

 

 

 

nas-tym3Zuzana - Odborná konzultantka

Jmenuji se Zuzana Kučerová a u společnosti Kosmetika CAPRI pracuji již 17 let. Postupně jsem se vypracovala na odbornou konzultantku jak v profesionálním světě, tak i pro širokou veřejnost. Spolupodílím se na vývoji nových přípravku a mám na starosti i svůj obchodní region. Mou radosti a odplatou    v této profesi jsou spokojené kosmetičky a krásné pleti našich klientek.

 

  

 

nas-tym2Petra - Asistentka jednatelky

Jmenuji se Petra Červenková a v Kosmetice Capri pracuji od roku 2010 jako Asistentka jednatelky. V Kosmetice Capri pracuji proto, protože jsem naprosto přesvědčená o kvalitě produktů, respektive o kvalitě „kozích“ surovin a dalších. Jsem hrdá na to, že mohu pracovat v české firmě, kde se vyrábí kvalitní české výrobky. Jsem zde ráda a snažím se pro to udělat vše, co je v mých silách.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení