Náš tým

julie

Jitka - Jednatelka

Jako vystudovaná zemědělská inženýrka, milující kozy, jsem s přáteli v roce 1995 založila kosmetickou značku La Chèvre. Kosmetiku s opravdovým kozím mlékem vyrábíme a vyvíjíme dodnes díky mým skvělým spolupracovníkům i věrným zákazníkům. 

 

 

pavelPavel - Technický ředitel 

Pracuji pro Kosmetiku CAPRI již 17 let. Vše, co potřebuji pro svou současnou práci výrobního ředitele a vývojáře, jsem se u ní naučil. Své malé pracoviště a kolegy mám rád a kozí kosmetika si mě získala, přestože jsem muž.

 

 

nas-tym3Zuzana - Odborná konzultantka

Jmenuji se Zuzana Kučerová a u společnosti Kosmetika CAPRI pracuji již 17 let. Postupně jsem se vypracovala na odbornou konzultantku jak v profesionálním světě, tak i pro širokou veřejnost. Spolupodílím se na vývoji nových přípravku a mám na starosti i svůj obchodní region. Mou radosti a odplatou    v této profesi jsou spokojené kosmetičky a krásné pleti našich klientek.

 

 

nas-tymJulie - Marketing

Pro Kosmetiku CAPRI pracuji od roku 2015 jako Marketing Manager. Jsem původem Francouzka, ale přijala jsem Českou republiku jako svou srdcovou zemi. Grafika, marketingová strategie a operace jsou moje každodenní činnosti, které ráda dělám, zvláště pro tak kvalitní produkty, kterým se nic nevyrovná z francouzské kosmetiky a které má svět teprve objevit.

 

 

nas-tym2Petra - Asistentka jednatelky

Jmenuji se Petra Červenková a v Kosmetice Capri pracuji od roku 2010 jako Asistentka jednatelky. V Kosmetice Capri pracuji proto, protože jsem naprosto přesvědčená o kvalitě produktů, respektive o kvalitě „kozích“ surovin a dalších. Jsem hrdá na to, že mohu pracovat v české firmě, kde se vyrábí kvalitní české výrobky. Jsem zde ráda a snažím se pro to udělat vše, co je v mých silách.